Drewno modrzewiowe podbija świat nowoczesnych wnętrz:

„Szeroka deska modrzewiowa szczotkowana, olejowana na biało”

ZAWARTOŚĆ:
– Nie ma mowy o staromodnym stylu: mafi „Modrzew szeroka deska, szczotkowana, olejowana na biało” w dzisiejszej architekturze
– Nie bój się jasnych, naturalnych podłóg drewnianych: pielęgnacja podłogi jest bardzo prosta
CZAS CZYTANIA: ok. 2 minuty
Podłogi modrzewiowe znów zyskują na popularności – czy to do klasycznych, rustykalnych czy nowoczesnych projektów pomieszczeń. Podłoga modrzewiowa zawsze idealnie dopasowuje się do wnętrza i emanuje swoim wyglądem.
Deska modrzewiowa zachwyca bardzo naturalnym wyglądem. Niezliczone sęki i żywe słoje nadają każdemu pomieszczeniu ciepły, przytulny wygląd. Specjalne jasne oleje sprawiają, że drewno modrzewiowe doskonale pasuje do nowoczesnego wnętrza.

Modrzew mafi olejowany białym olejem: wyjątkowa podłoga dla prostych koncepcji pomieszczeń

Drewno z modrzewia jest jednym z bardziej miękkich drzew iglastych i jest niezwykle popularne ze względu na niezwykle żywy wygląd. Jego powierzchnię charakteryzuje ciekawe usłojenie i pojedyncze sęki. To właśnie ta efektowna drewniana podłoga nadaje każdemu pomieszczeniu dużo przytulności. Naturalnie ciepły kolor modrzewia został znacznie zredukowany poprzez uszlachetnienie białym olejem naturalnym na bazie oleju lnianego. Rezultatem jest jasny i nowoczesny wygląd, który można również doskonale połączyć z nowoczesnymi koncepcjami architektonicznymi.

Podobnie jak wszystkie deski mafi, „ szeroka szczotkowana, olejowana na biało deska modrzewiowa” jest produkowana w symetrycznej trójwarstwowej konstrukcji, co gwarantuje super trwałość i długowieczność. Warstwa wierzchnia i warstwa spodnia wykonane są z tego samego drewna, co zdecydowanie ogranicza naturalne ruchy drewna i minimalizuje powstawanie fug i łódkowanie. Oprócz wysokiej jakości budowy desek imponująca jest również szerokość deski modrzewiowej. Ta waha się od 19 do 30 cm i poszerza optycznie pomieszczenia.

Szeroka deska modrzewiowa, szczotkowana, olej biały:

Który styl pasuje najlepiej do desek podłogowych z modrzewia?

Żywy wygląd podłóg z modrzewia znamy z kwater góralskich lub przytulnych alpejskich chat. W międzyczasie drewno modrzewiowe zagościło w wielu innych obiektach. W szczególności modrzew jako szeroka deska podłogowa upiększa wygląd współczesnych nowo projektowanych pomieszczeń.

Dzięki białemu olejowi drewno modrzewiowe podąża za aktualnymi trendami i można je wspaniale łączyć z prostymi, nowoczesnymi wnętrzami. Dzięki swojej naturalności i wyjątkowemu wyglądowi nadaje najbardziej nowoczesnym projektom wyposażenia wnętrz wiele ciepła i poczucia domowego bezpieczeństwa.

Oprócz modnego stylu Scandi Chic, białe, olejowane, przyjazne drewno modrzewiowe jest używane w klasycznym stylu wiejskim, a także przy rustykalnych meblach.

Łatwe i proste: pielęgnacja podłogi mafi z modrzewia olejowanego na biało

Jeśli chodzi o pielęgnację i usuwanie plam, można powiedzieć tylko jedno: nie martw się! Naprawdę, wszystkie podłogi mafi są olejowane samym olejem i dlatego pory w drewnie pozostają otwarte. Nie zamykamy powierzchni drewna lakierem ani woskiem.

Dlaczego? Ponieważ absolutnie chcemy zachować zalety drewna, które daje nam natura. Jeśli drewno pozostanie z otwartymi porami, może na przykład dalej „oddychać”, czyli wchłaniać wilgoć z pomieszczenia i uwalniać ją z powrotem. Bardzo ważna rzecz wpływająca na zdrowy klimat w pomieszczeniu.

Ale nie martw się. Jeśli regularnie myjesz podłogę ciepłą wodą z mydłem, z jednej strony czyścisz podłogę, a z drugiej dbasz o jej ochronę. Ponieważ tłuszcze zawarte w mydle dają podłodze odporność na plamy.
Niemniej jednak, jeśli zdarzy się drobny wypadek, plamy z tłuszczu lub czerwonego wina można łatwo usunąć czystym mydłem i gorącą wodą.

„Szeroka deska modrzewiowa, szczotkowana, olejowana na biało” mafi to w trzech słowach: trwałość, naturalność i łatwość w pielęgnacji.

Masz pytania? Zostaw swoje dane, oddzwonimy


Podaj imię i numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.