mafi domino bruk drewniany jesion, modrzew thermo 

Całość to coś więcej niż suma jego części – to powiedzenie opisuje bardzo dokładnie podłogi mafi Domino. Bruk drewniany. Te podłogi z litego drewna składają się z wielu kostek drewna, które nadają podłodze niesamowitą wytrzymałość. Dzięki obróbce termicznej drewna każdy kawałek mieni się innym kolorem, co oznacza, że powstaje nieskończona ilość możliwych kombinacji.

Jakby tego było mało, mafi Domino (bruk drewniany) może być również używane jako okładzina ścienna lub sufitowa. Powierzchnię podłogi domino można zarówno szlifować jak i szczotkować. Do produkcji używa się modrzewia lub jesionu.

Pierwotnym wzorem tej kolekcji są stare podłogi warsztatowe w Austrii. W przeszłości na podłodze stosowano długie klepki z litego drewna, na których przez lata utworzyły się duże szczeliny i różnice wysokości. Dlatego mafi zdecydowało się na produkcję podłóg z kolekcji Domino o grubości 19 mm. Dzięki olejowaniu podłóg i wspomnianej obróbce termicznej podłogi Domino są stabilne wymiarowo. Zestawienie pojedynczych kostek tworzy żywą powierzchnię, a naturalne słoje drewna nadają podłodze niepowtarzalny wygląd.

Masz pytania? Zostaw swoje dane, oddzwonimy


Podaj imię i numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.