Ponadczasowy urok.

Treść:

– podłoga z charakterem. Poznajcie mafi z kolekcji OAK Sand, szczotkowana, naturalnie olejowana

– podłoga pasująca do każdej koncepcji

– łatwa pielęgnacja i czyszczenie

Ponadczasowa kolekcja mafi OAK Sand, brushed, naturally oiled.

Kolekcja OAK Sand jest wyjątkowa z wielu powodów. Jednym z nich jest bardzo żywy wygląd, który tworzą piękne słoje w połączeniu ze szpachlowanymi sękami. Aby nadać deskom więcej charakteru, sęki zostały ręcznie wypełnione szpachlą w kolorze piasku.

Piaskowy odcień wspaniale współgra z ciepłą barwą dębu i sprawia, że sęki wydają się nieco subtelniejsze. Powierzchnia desek wygląda dynamicznie, a same sęki nie są ukrywane – wręcz przeciwnie, zostają podkreślone, choć nie na tyle, aby zdominować wzór.

Całość została wykończona naturalnym olejem na bazie oleju lnianego, a to dodatkowo podkreśla ciepły kolor dębu. Jaki jest rezultat wszystkich tych zabiegów? Deski posiadają atrakcyjny, miodowy odcień, który emanuje aurą przytulnego i ciepłego domu.

Kolekcję mafi OAK Sand brushed, naturally oiled opisują trzy słowa: ponadczasowość, trwałość, atrakcyjność.

Pasuje do każdej koncepcji.

Tak charakterystyczna powierzchnia dodaje każdemu pomieszczeniu przytulności, która sprawia, że spędzając w nim czas, czujemy się po prostu komfortowo. Niesamowite jest też to, jak te deski łączą się z pozostałymi elementami pomieszczenia. Są niepowtarzalne i pasują do niemal każdej koncepcji wykończenia domu. Dzieje się tak za sprawą połączenia: typowego dla dębu usłojenia z subtelnymi, delikatnie wypełnionymi szpachlą sękami.

Warto mocniej podkreślić tę uniwersalność podłogi mafi z kolekcji OAK Sand brushed, naturally oiled. Nie należy obawiać się, że deski te mogłyby wejść w konflikt z daną koncepcją projektu. Podłoga świetnie sprawdzi się na przykład w połączeniu z nowoczesnym wnętrzem wypełnionym szkłem i prostymi, białymi meblami. Takie zestawienie nieco ociepli chłodny charakter nowoczesnego stylu. Tak samo stanie się ze stylem retro. Deski wkomponują się w projekt i będą stanowić świetną podstawę dla kolorowych i odważnych mebli (również dla dziewiętnastowiecznych antyków).

Pielęgnacja dębowych podłóg jest łatwa i przyjemna.

Kolejnym atutem podłogi mafi OAK Sand jest jej codzienne użytkowanie. Dbanie o deski mafi jest niezwykle proste. Aby powierzchnia drewna była czysta i zachowana w dobrej kondycji, wystarczy myć ją przy użyciu mydła mafi. Dzięki temu, oprócz wyczyszczenia z zabrudzeń, zwiększa się także odporność desek na plamy.

Mydło mafi zawiera w sobie tłuszcz, który po zastosowaniu pozostawia na powierzchni podłogi warstwę ochronną. Co warte zaznaczenia, tłuszcz ten zapobiega wnikaniu brudu w pory drewna, a dzięki takiemu zabiegowi pielęgnacyjnemu udaje się też zachować zdrowotne właściwości desek. Ciekawym jest też fakt, że taka pielęgnacja, jeśli wykonuje się ją regularnie, z biegiem lat sprawi, że powierzchnia podłogi będzie jeszcze trwalsza i odporniejsza. Oznacza to, że drewniane deski mafi to inwestycja na długie lata.