NOWOŚĆ! Heksagony z parkietu w wielu kolorach i wykończeniach

Podłoga drewniana w formie heksagonów to nowoczesne i oryginalne rozwiązanie, które nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Heksagony to teraz już nie tylko domena płytek ceramicznych, ale także naturalnego i ciepłego materiału, jakim jest drewno. Podłoga drewniana w formie heksagonów jest trwała i przyjazna dla środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podłóg drewnianych w formie heksagonów i skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

 

Możesz wybrać spośród różnych rodzajów drewna, kolorów i wykończeń, aby stworzyć podłogę idealnie dopasowaną do Twojego stylu i potrzeb. Podłoga drewniana w formie heksagonów to modny wzór, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.

Optyczna iluzja, wyrafinowany design i zabawa światłem – nasz wzór w kształcie sześciokąta mafi Hexagon jest niezrównany w swoich wielu aspektach.

Z sześciu pojedynczych elementów powstaje sześciokąt podczas układania, co tworzy na powierzchni efekt 3D i nadaje podłodze niesamowitego wrażenia głębi. Odbicie światła robi szczególne wrażenie. W zależności od kąta widzenia deski mienią się w różnych odcieniach, tworząc niepowtarzalny obraz ogólny.

Wymiary heksagonu: 357,96x155x16/19mm