Podłogi Chapel Parket

Poznaj ofertę podłóg premium firmy Chapel Parket

Dlaczego Chapel Parket?

Firma Chapel Parket produkuje podłogi według oryginalnej receptury. Są to podłogi heblowane, nie używa się przy ich produkcji papieru ściernego. Dzięki temu procesowi podłoga uzyskuje niepowtarzalny efekt 3d.

Chapel Parket można zamówić w wersji litej, ale także coraz częściej popularnej wersji warstwowej, np. na ogrzewanie podłogowe. Dostępne są szerokości desek do 385mm. Grubości 15-20mm.

Do zmiany kolorów podłóg nie używa się bejc. Stosuje się natomiast proces patynowania, wędzenia, wapnowania, opalania, itp. Poprzez stosowanie tych technik podłoga zmienia swój kolor w całej masie. Chapel Parket możesz też zamówić jako podłogę postarzaną, z celowymi uszkodzeniami.

Wszystkie podłogi Chapel Parket wykończone są olejem z dodatkiem krzemu. Daje to podłodze bardzo wysoką odporność na zabrudzenia, dlatego można tę podłogę z powodzeniem kłaść w obiektach użyteczności publicznej.

Kolekcje podłóg Chapel Parket

Kolekcja Chapel Parket

Kolekcja Koral

Kolekcja Basilica

Kolekcja Cathedral

Kolekcja Hermitage

Kolekcja Convent

Kolekcja Parish

Kolekcja Minster

Kolekcja Monastery

Kolekcja Abbey

Kolekcja Priory

Kolekcja Chapel Parket

Poznaj kolekcję podłóg Chapel Parket

Pierwsza kolekcja, od której wszystko się zaczęło. I nadal jedna z najpopularniejszych.

Ponadczasowa. Piękna. Odpowiednia do każdego otoczenia. Deski z tej kolekcji posiadają unikatową heblowaną powierzchnię, która zapewnia im ciepły i naturalny wygląd.

Kolekcja Basilica

Poznaj kolekcję podłóg Basilica firmy Chapel Parket

Cofnijmy odrobinę czas w nowoczesnej aranżacji lub przywróćmy dawny blask wiekowemu wnętrzu.
Taką moc mają podłogi Basilica. Charakterystyczną cechą tej kolekcji jest brak fazowanych krawędzi, dzięki czemu podłoga sprawia wrażenie, jakby wykonano ją z jednego kawałka drewna. Niezwykła. Niezapomniana. Klasyczna. Piękna.

Kolekcja Cathedral

Poznaj kolekcję podłóg Cathedral firmy Chapel Parket

Cofnijmy się o kilkaset lat dzięki kolekcji Cathedral. Oto drewniana podłoga, która najpełniej oddaje ideę postarzania drewna. Inspirowana najwspanialszymi katedrami i zamkami Europy, ta niezwykle bogata kolekcja obejmująca deski lite i warstwowe, a także dwa rodzaje klepek przyciąga wzrok kolorystycznymi efektami płomienia na surowych deskach oraz ręcznie docinanymi krawędziami.

Każdy element snuje swoją historię. To opowieść o minionych wiekach i upływającym czasie.

Kolekcja Hermitage

Poznaj kolekcję podłóg Hermitage firmy Chapel Parket

Zarówno w życiu, jak i we wnętrzach nie wszystko musi być eleganckie i subtelne. Odrobina surowej estetyki z pewnością doda aranżacji charakteru.

Dzięki zastosowaniu specyficznego sposobu obróbki – specjalnych pił – deski z kolekcji Hermitage mają delikatną, nieregularną strukturę.

Poprzeczne pasy – ślady po użyciu piły – nadają drewnu surowego wyglądu. Wybór tej podłogi do przestrzeni mieszkalnej lub  pomieszczenia do pracy pozwoli uzyskać wnętrze, które aż kipi energią i charakterem.

Kolekcja Convent

Poznaj kolekcję podłóg Convent firmy Chapel Parket

Ta kolekcja chyba najlepiej oddaje naszą ideę tworzenia podłóg z własną historią. Mariaż serii postarzanych podłóg drewnianych Cathedral z surowością serii Hermitage przywodzi na myśl moment wkraczania do odległej, nieco zapomnianej kaplicy lub proces zdobywania XV-wiecznych wież kościelnych. Kolekcja obejmuje deski, a także klepki (jodełka francuska i węgierska)

Kolekcja Parish

Poznaj kolekcję podłóg Parish firmy Chapel Parket

Jest coś wyjątkowego w stąpaniu bosymi stopami po najwyższej jakości drewnianej podłodze, której dotyk jest tak niezwykle przyjemny i komfortowy.

To prawdziwa terapia sensoryczna. Nawet najlepsze rozwiązanie można jednak jeszcze udoskonalić.

Nasza kolekcja Parish łączy w sobie naturalne bogactwo i rysunek drewna z aksamitną powierzchnią, której dotyk jest prawdziwą rozkoszą dla stóp. Specjalny proces szczotkowania podkreśla słoje i strukturę desek, sprawiając równocześnie, że są one niezwykle miękkie w dotyku.

Piękne sęki oraz rysunek o spektakularnym charakterze nadają podłodze życia, tworząc jej autentyczną głębię, fakturę i charakter.

Kolekcja Minster

Poznaj kolekcję podłóg Minster firmy Chapel Parket

Fale uderzające o brzeg, niemiłosiernie palące słońce, smagający wiatr – kolekcja podłóg Chapel Minster została zainspirowana surowymi żywiołami.

Wyjątkowy, lekko spłowiały, wygląd desek i klepek podłogowych to efekt intensywnego procesu koloryzacji obejmującego nie mniej niż 17 różnych czynności, głównie przeprowadzanych ręcznie.

W ten sposób otrzymuje się podłogę o wyraźnej strukturze; naprawdę wyjątkowy produkt.

Kolekcja Monastery

Poznaj kolekcję podłóg Monastery firmy Chapel Parket

Niezwykle szerokie deski będące fundamentem serii Chapel Monastery oddają skalę wnętrz, do jakich zostały stworzone.

Rozmiar i styl elementów czynią tę kolekcję idealnym rozwiązaniem do dużych,prestiżowych, otwartych przestrzeni, w których podłoga ma oddziaływać z niespotykaną siłą.

Kolekcja Abbey

Poznaj kolekcję podłóg Abbey firmy Chapel Parket

Czasami, zamiast płynąć z prądem, trzeba po prostu sie zatrzymać i nie dać się porwać przez nurt. Trzeba iść pod prąd; wyróżnić się, zrobić coś na przekór lub (jak w tym przypadku) w poprzek.

Serię Chapel Abbey tworzą małe elementy wykonane z drewna, które zostało przecięte w poprzek włókien i przyklejone do sklejki. W ten sposób udało się stworzyć naprawdę jedyną w swoim rodzaju podłogę.

Wystarczy raz na nią spojrzeć, aby przekonać się o jej oryginalności. Chapel Abbey jest niepowtarzalna i nie da się jej porównać do żadnej innej drewnianej podłogi. Pozostawia niezatarte wrażenia, jest spektakularna.

Kolekcja Priory

Poznaj kolekcję podłóg Priory firmy Chapel Parket

Szukają Państwo podłogi, która będzie równie wytrzymała, co piękna? Takiej, która zniesie uderzenia tysięcy stóp, które będą chodziły po niej każdego dnia?

Podłogi, dzięki której komercyjny projekt będzie sprawiał wrażenie, że wszystko w nim jest dokładnie na swoim miejscu?

Nie muszą Państwo dalej szukać. Nasza kolekcja Priory to najwyższej jakości wąskie deski łączące się ze sobą przy pomocy spoin stykowych, tworzące w ten sposób jednolitą przestrzeń, która zachwyca swoim pięknem, jest wystarczająco twarda, niezwykle łatwa w utrzymaniu i wyjątkowo trwała

Masz pytania? Zostaw swoje dane, oddzwonimy


Podaj imię i numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.