Czy wiesz, że….

 

Nowa podłoga po ułożeniu wygląda świetnie.  Dopiero tygodnie, a nawet po miesiącach czy latach użytkowania okazuje się że zakup podłogi to jedno,

a utrzymanie w optymalnym wyglądzie to dwie różne rzeczy.

Wiele zależy od Ciebie, czy pielęgnujesz podłogę odpowiednimi środkami i czy zapewniasz odpowiednie warunki klimatyczne w pomieszczeniu.

Firma mafi i Chapel Parket przykładają bardzo dużo wagi do odpowiedniej pielęgnacji podłogi oraz  dostarczają odpowiedni know-how celu usunięcia ewentualnych uszkodzeń.

Naszym głównym celem jest wieloletnie zadowolenie klienta z zakupu podłogi naturalnej Chapel Parket oraz mafi.

Pielęgnacja Chapel Parket

Chapel Parket produkuje podłogi wykończone olejowoskiem z dodatkiem krzemu. Daje to podłodze bardzo wysoką odporność. Pielęgnacja polega na czyszczeniu podłogi środkiem do czyszczenia. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pielęgnacja mafi

mafi produkuje podłogi wykończone czystym olejem lnianym. Podłoga jest całkiem naturalna, pory w drewnie są otwarte. Drewno oddycha, łatwo pobiera i oddaje wilgoć do otoczenia. Podłoga jest bardzo ciepła w dotyku. Pielęgnacja i mycie wykonuje się mydłem. Więcej informacji na temat mycia i usuwania ewentualnych uszkodzeń znajdziesz tutaj.