Deski podłogowe na stanie

Firma mafi kupuje kłody, przeciera je, tnie, suszy, skleja.  Wszystko pod kontrolą. Wiele produktów dzięki temu jest dostępnych w ciągu 7-10 dni. Są też deski podłogowe dostępne od ręki.

Jeżeli zależy Ci szczególnie na czasie i chcesz mieć naturalną zdrową podłogę skontaktuj się z nami. Oto niektóre deski podłogowe dostępne od ręki:

deski podłogowe modrzew olejowane : 190 / 220 mm szerokość

deski podłogowe dębowe (także thermo): 155 /185 / 240 mm szerokość, klasy bezsęczna, charakter (małe sęki), country (duże sęki)

deski podłogowe daglezja, świerk, sosna

Zainteresowany szybką dostawą? Zadzwoń: 601057440

Jest wiele miejsc w Poznaniu z podłogami drewnianymi. Ale jest tylko jedno w samym centrum Poznania. U nas na ulicy Wielkiej 18 w Poznaniu znajdziesz oryginalne podłogi drewniane, które są niepowtarzalne pod takimi względami jak: design czy unikalna konstrukcja. Produkty, które oferujemy dbają o Twoje zdrowie i są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jeżeli nie szukasz produktu masowego, a czegoś wyjątkowego, przyjdź do nas. Podłogę również dowieziemy i profesjonalnie zamontujemy! Ekskluzywna podłoga drewniana w Poznaniu? Tylko u nas! Wiele deskek podłogowych jest dostępnych od ręki lub w ciągu kilku/kilkunastu dni.