Deski podłogowe jasne – deska modrzewiowa podłogowa

Deski podłogowe jasne

Deski podłogowe jasne i drewno z modrzewia podbija świat nowoczesnych wnętrz:

Szeroka i długa deska podłogowa modrzewiowa warstwowa, olejowana na biało

ZAWARTOŚĆ:

– Nie ma mowy o staromodnym stylu: mafi „Modrzew szeroka deska podłogowa, szczotkowana, olejowana na biało” w dzisiejszej architekturze. Jest to podłoga o ciepłym odcieniu, tworząca niepowtarzalny klimat.

– Nie bój się jasnych, naturalnych podłóg z modrzewia: pielęgnacja podłogi jest bardzo prosta. Deska z modrzewia mafi stosowana jest z powodzeniem w obiektach użyteczności publicznej, np. hotelach.

CZAS CZYTANIA: ok. 2 minuty

Podłogi/deski modrzewiowe warstwowe znów zyskują na popularności – czy to do klasycznych, rustykalnych czy nowoczesnych projektów wnętrz. Podłoga  z modrzewia zawsze idealnie dopasowuje się do wnętrza i emanuje swoim wyglądem. Są to podłogi o ciepłym odcieniu, które tworzą domową atmosferę.

Deska modrzewiowa zachwyca bardzo naturalnym wyglądem. Liczne sęki i żywe słoje nadają każdemu pomieszczeniu ciepły, przytulny wygląd. Specjalne jasne oleje sprawiają, że deski modrzewiowe doskonale pasują zarówno do nowoczesnego wnętrza jak i chaty w stylu wiejskim lub góralskim.

Deska modrzew mafi olejowana białym olejem: wyjątkowa podłoga dla minimalistycznych wnętrz

deska modrzewiowa podłogowa

Drewno z modrzewia należy do grupy drzew iglastych i jest niezwykle popularne ze względu na żywy wygląd. Jego powierzchnię charakteryzuje ciekawe usłojenie i pojedyncze sęki. To właśnie ta efektowna drewniana podłoga nadaje każdemu pomieszczeniu dużo przytulności. Naturalnie ciepły kolor modrzewia został znacznie zredukowany poprzez uszlachetnienie białym olejem naturalnym na bazie oleju lnianego. Rezultatem jest jasny i nowoczesny wygląd, który można również doskonale połączyć z nowoczesnymi koncepcjami architektonicznymi.

Podobnie jak wszystkie deski mafi, „ szeroka szczotkowana, olejowana na biało deska modrzewiowa warstwowa” jest produkowana w symetrycznej trójwarstwowej konstrukcji, co gwarantuje super trwałość i długowieczność. Warstwa wierzchnia i warstwa spodnia wykonane są z tego samego drewna, co zdecydowanie ogranicza naturalne ruchy drewna i minimalizuje powstawanie fug i łódkowanie. Oprócz wysokiej jakości budowy desek imponująca jest również szerokość deski modrzewiowej. Ta waha się od 19 do 30 cm i poszerza optycznie pomieszczenia.

Szeroka deska podłogowa modrzew, szczotkowana, olej biały:

Który styl pasuje najlepiej do desek podłogowych z modrzewia?

Żywy wygląd podłóg z modrzewia znamy z chat góralskich lub przytulnych wiejskich domów. W międzyczasie deski z modrzewia zagościły w wielu innych, nowoczesnych obiektach. W szczególności modrzew jako szeroka deska podłogowa upiększa wygląd współczesnych nowo projektowanych wnętrz.

Dzięki białemu olejowi drewno modrzewiowe podąża za aktualnymi trendami i można je wspaniale łączyć z prostymi, nowoczesnymi wnętrzami. Dzięki swojej naturalności i wyjątkowemu wyglądowi nadaje najbardziej nowoczesnym projektom wnętrz wiele ciepła i poczucia domowego bezpieczeństwa.

Oprócz modnego stylu Scandi Chic, białe, olejowane, przyjazne drewno modrzewiowe jest używane w klasycznym stylu wiejskim, a także przy projektach w stylu “nowoczesna stodoła”.

deska podłogowa modrzew

Łatwe i proste: pielęgnacja deski podłogowej mafi z modrzewia olejowanego na biało

Deski na ogrzewanie podłogowe jasne

Jeśli chodzi o pielęgnację i usuwanie plam, można powiedzieć tylko jedno: nie martw się! Naprawdę, wszystkie podłogi mafi są olejowane samym olejem i dlatego pory w drewnie pozostają otwarte. Nie zamykamy powierzchni drewna lakierem ani woskiem.

Dlaczego? Ponieważ absolutnie chcemy zachować zalety drewna, które daje nam natura. Jeśli drewno pozostanie z otwartymi porami, może na przykład dalej „oddychać”, czyli wchłaniać wilgoć z pomieszczenia i uwalniać ją z powrotem. Bardzo ważna rzecz wpływająca na zdrowy klimat w pomieszczeniu.

Ale nie martw się. Jeśli regularnie myjesz podłogę ciepłą wodą z mydłem, z jednej strony czyścisz podłogę, a z drugiej dbasz o jej ochronę. Ponieważ tłuszcze zawarte w mydle dają podłodze odporność na plamy.
Niemniej jednak, jeśli zdarzy się drobny wypadek, plamy z tłuszczu lub czerwonego wina można łatwo usunąć czystym mydłem i gorącą wodą.

Szeroka deska modrzewiowa, szczotkowana, olejowana na biało” mafi to w trzech słowach: trwałość, naturalność i łatwość w pielęgnacji.

Jest wiele miejsc w Poznaniu z podłogami drewnianymi. Ale jest tylko jedno w samym centrum Poznania. U nas na ulicy Wielkiej 18 w Poznaniu znajdziesz oryginalne podłogi drewniane, które są niepowtarzalne pod takimi względami jak: design czy unikalna konstrukcja. Produkty, które oferujemy dbają o Twoje zdrowie i są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jeżeli nie szukasz produktu masowego, a czegoś wyjątkowego, przyjdź do nas. Podłogę również dowieziemy i profesjonalnie zamontujemy! Ekskluzywna podłoga drewniana w Poznaniu? Tylko u nas!