W tym dziale znajdziesz do pobrania katalogi Chapel Parket i mafi. Mnóstwo zdjęć i inspiracji do pobrania.

Pobierz Katalog Chapel Parket

kilkadziesiąt stron z podłogami Chapel Parket

Katalog holenderskiej marki Origineel Chapel Parket obejmuje ekskluzywne produkty premium. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowymi podłogami drewnianymi, które zachwycają niepowtarzalnym designem i są wytwarzane w ekologiczny sposób z przyjaznego środowisku oraz zdrowiu człowieka, naturalnego surowca, jakim jest starannie wyselekcjonowany dąb europejski. Każda deska marki Origineel Chapel Parket jest produkowana ręcznie, unikatowa i ma jedyne w swoim rodzaju usłojenie, co dodaje podłodze szlachetności. Szeroki przekrój dostępnych stylów, kolorów i rodzajów pozwala na dobranie odpowiednich wyrobów niezależnie od indywidualnych wymagań i specyfiki wnętrza.

Pobierz Katalog mafi

ponad 300 stron inspiracji z całego świata

Z kolei na katalog inspiracji mafi składa się ponad 300 stron projektów zrealizowanych przy zastosowaniu desek firmy mafi. To doskonałe źródło pomysłów na wykończenie podłóg przy zastosowaniu pięknych, naturalnych materiałów o znakomitych właściwościach użytkowych i wizualnych. Polecamy ten katalog każdemu, kto zastanawia się, jak najefektowniej wykończyć podłogę przy pomocy naturalnych desek podłogowych.

dlaczego mafi?

dowiedz się dlaczego warto zdecydować się na podłogi tego producenta

W tym katalogu zawarte są najważniejsze informacje na temat produktów firmy mafi i korzyści, jakie z nich wynikają. Na kilkunastu stronach opisujemy, jak powstają naturalne deski drewniane, przyjazne środowisku. Prezentujemy dostępne wymiary, sposób produkcji, filozofię firmy mafi odnośnie szacunku dla natury i zdrowia człowieka. Pokazujemy, jak podłogi mogą mieć pozytywny wpływ na zdrowie ludzi, a ekologiczne technologie produkcyjne maksymalnie wykorzystują dar natury, jakim jest drewno. Z treści katalogu dowiesz się też, jak przebiega personalizacja każdego produktu pod kątem indywidualnych wymagań klienta i specyfiki pomieszczenia.

biblia mafi

cała wiedza o tym jak dobrze dbać o swoją podłogę

W tym katalogu wyjaśniamy, jak zapewnić wieloletnią trwałość i piękny wygląd podłogi mafi.