O nas

Poznaj naszą firmę i sprawdź czym się zajmujemy.

Czym zajmuje się nasza firma?

Od kilkunastu lat zajmujemy się podłogami drewnianymi. Posiadamy salon w Luboniu – bestfloors.

Jeździmy na budowy, doradzamy, montujemy.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wybrać najlepszych sprawdzonych producentów podłóg. Nasi montażyści bardzo starannie ułożą podłogę w Twoim domu, gwarantując uśmiech na Twojej twarzy.

W naszej ofercie znajdziesz podłogi do pomieszczeń w każdym stylu. Podłogi postarzane heblowane czy frezowane.

Serdecznie zapraszamy – z nami osiągniesz niepowtarzalny klimat Twoich wnętrz!

Działamy kompleksowo, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji obejmującej nasze produkty. Prace rozpoczynamy od dokładnej analizy inwestycji, aby zaplanować ich jak najlepsze wykonanie prac. Doradzamy przy wyborze optymalnych gatunków drewna, które pasują do specyfiki i designu pomieszczenia. Jeżeli umowa obejmuje również montaż, dysponujemy nowoczesnym i precyzyjnym sprzętem parkieciarskim, a nasz zespół tworzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani montażyści. Możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, czego dowodem są liczne obiekty referencyjne.

Wykonujemy montaż zarówno w małych mieszkaniach, jak i w dużych zakładach pracy, biurowcach czy miejscach użyteczności publicznej. Oferujemy też schody w tym samym drewnie co podłoga i podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe. Każde zlecenie realizujemy z uwzględnieniem specyfiki danej inwestycji, dobierając pod jej kątem materiały, technologie i inne produkty wymagane do jej realizacji. Robimy wszystko, żeby klienci byli zadowoleni z tego, że zdecydowali się na zakup podłóg w naszej firmie.

Kompleksowa i profesjonalna realizacja podłóg drewnianych

Fachowy montaż i wysoka jakość naturalnej powierzchni przekłada się jej wieloletnią trwałość. Wystarczy ją raz na jakiś zakonserwować, aby cieszyć się doskonałymi właściwościami użytkowymi i estetycznymi przez długie lata. Szeroki wybór gatunków, kolorów i obróbki drewna oraz technologii, w ramach których realizujemy projekty, daje gwarancję wykonania inwestycji ściśle pod kątem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfiki danego wnętrza. Oferujemy podłogi o szerokości do 30 cm i długości desek – do 5 m, które są objęte licznymi certyfikatami, jak np. atest Living Product Challenge.

Dostarczamy i montujemy deski podłogowe mafi, których wyróżnikiem jest bardzo minimalny ślad węglowy w pomieszczeniach wykończonych w dowolnym stylu. Specjalna konstrukcja deski na ogrzewanie podłogowe czyni ją bardzo interesującym produktem. Nasza oferta obejmuje również dekoracyjne ściany drewniane, które w wyjątkowy sposób upiększają wnętrza. Niezależnie od zastosowania i gatunku drewna wyroby dostępne w naszym asortymencie są trwałe, ciekawe wizualnie, odporne na zniszczenia.

 

Adres

Wielka 18, 61-774 Poznań

Telefon

(+48) 601 057 440