Tutaj prezentujemy możliwości techniczne firmy mafi, takie jak:

 

  • produkcja parkietów do układania w jodełkę lub Chevron

  • produkcja szerokich i długich desek

  • produkcja desek o szczególnie stabilnej konstrukcji

  • produkcja desek na ściany

  • produkcja schodów

Jeśli wybierzesz podłogi u nas, masz pewność, że to przyjazne dla alergików i naturalne produkty, o czym świadczą uzyskane przez nas certyfikaty i atesty. Zaawansowana technicznie produkcja sprawia, że wytwarzamy deski o bardzo stabilnej konstrukcji. Opatentowana trójwarstwowa konstrukcja znacząco zwiększa stabilność drewnianych podłóg, także tych o szerokości do 30cm i długości desek – do 5 m. Do konserwacji stosujemy naturalne oleje oraz mydło zabezpieczające drewno, a jednocześnie pomagające uwydatnić naturalne piękno i wygląd, którymi wyróżniają się nasze ekskluzywne produkty premium.

Jakość drewna użytego do produkcji desek podłogowych ma ogromne znaczenie. Samo drewno to jednak nie wszystko – można mieć surowiec najlepszej jakości, ale bez odpowiedniego know-how nie uda się uzyskać oczekiwanego efektu. Firma mafi działa z powodzeniem już od stu lat, używając do produkcji nowoczesnego i zaawansowanego sprzętu. W połączeniu z bogatym bagażem doświadczeń pozwala to firmie mafi być o krok przed konkurencją, czego potwierdzenie stanowią liczne obiekty referencyjne na całym świecie.

Produkcja ekskluzywnych podłóg drewnianych

Potrzeby klientów są dla nas najważniejsze. Chcemy je zaspokoić, dlatego stawiamy na ciągły rozwój i rozbudowę specjalistycznego zaplecza technologicznego. Dzięki temu możemy zaoferować produkty premium różnego rodzaju, których wyróżnikiem jest bardzo minimalny ślad węglowy. Oferujemy podłogi mające pozytywny wpływ na zdrowie ludzi oraz środowisko.

Coraz chętniej wybierane przez naszych klientów są stosunkowo nowe rozwiązania, takie jak np. montaż szerokich i długich desek warstwowych, których zaletą jest sprawdzone działanie razem z systemami ogrzewania podłogowego, a także optyczne powiększenie wnętrz. Mafi zajmuje się także produkcją desek na ściany – wysokiej jakości, stanowią ciekawy sposób na stonowane urozmaicenie wnętrza. Nasza oferta obejmuje też schody drewniane. Niezwykle interesującą propozycją są schody w tym samym drewnie co podłoga.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje długotrwałą satysfakcję, pożądane właściwości użytkowe i atrakcyjny design.