Jodełka francuska thermo. Naturalne, ciemne europejskie drewno

Jodełka francuska thermo zdjęcie główne

Treść artykułu Jodełka francuska thermo. Naturalne, ciemne europejskie drewno:

 

– tradycyjny wzór montażu podłóg. Idealny dla pomieszczeń, które potrzebują czegoś wyjątkowego

zalety termicznej obróbki thermo mafi “Vulcano”, ekologia i wspaniała gra kolorów

Jodełka francuska thermo – klasyczny wzór układania parkietu

Jodełka francuska salon

Naturalnie olejowane, dębowe klepki mafi z kolekcji Vulcano Medium Chevron świetnie odnajdują się w projektach w klasycznym stylu. Duża w tym zasługa pięknego wzoru jodełki francuskiej. Jest elegancki i ponadczasowy. Warto też zwrócić uwagę na aspekty techniczne. Klepki są krótkie i są docięte pod kątem 45°. Wiemy, jak dużą uwagę zwracacie na detale. W pełni to rozumiemy i dlatego deski te pozwalają Wam na pewną dowolność. Możecie wybierać ich długość ( 53 lub 70 cm) oraz szerokość (12 cm, 15,5 cm, 18,5 cm).

Powierzchnia desek charakteryzuje się ciepłym odcieniem brązu. Sama w sobie posiada dość spokojny wygląd, jednak po ułożeniu parkietu w jodełkę francuską, zyskujemy trochę ekskluzywny efekt. Deski nadal posiadają swój ciepły charakter, ale całość staje się bardziej dynamiczna, żywa. Te cechy sprawiają, że podłoga jest niepowtarzalna. Takie ułożenie desek pełni jeszcze jedną ważną funkcję, którą warto wziąć pod uwagę podczas projektowania. Równoległy układ w kształcie litery V pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie.

Z czym najlepiej łączy się ta podłoga?

Zbliżenie podłogi thermo

Dębowa jodełka francuska mafi Vulcano Medium Chevron robi bardzo dobre wrażenie w klasycznych wnętrzach, gdzie znajdziemy np. meble w stylu biedermeierowskim. Dość ciekawą kompozycją może być zestawienie tych desek z okazałymi meblami z epoki baroku. Dynamika wzoru dobrze komponuje się z takimi meblami, a spokojna powierzchnia nieco uspokoi cały projekt.

Umiejętne i umyślne zestawienie jodełki francuskiej z nowoczesnymi meblami może przynieść bardzo ciekawy kontrast. Rezygnując z wielu ozdób i detali, skupiamy się mocniej na samym parkiecie, geometrycznych kształtach, formach i funkcjonalności!

Jedno jest pewne. Podłoga mafi Chevron jest idealna dla wszystkich koncepcji pomieszczeń, które potrzebują czegoś niezwykłego.

Proces termiczny mafi “Vulcano” – nieskończone możliwości kolorów

Tekstura podłogi thermo

Mafi produkuje podłogi ekologiczne od A do Z. Stąd też wzięła się potrzeba na opracowanie procesu obróbki drewna, która spełni ostre wymagania austriackiej firmy. Uzyskiwanie kolorów odbywa się bez użycia sztucznych, chemicznych barwników. Vulcano to innowacyjna technologia, która jest ekologiczna i praktyczna. Pozwala na uzyskanie pięknych odcieni barw, od jasnego brązu, po niemal czarne powierzchnie, które z powodzeniem zastąpią egzotyczne, tropikalne gatunki drzew. Dzięki temu żyjecie w zgodzie z własnym sumieniem. Tym bardziej, że w procesie Vulcano thermo udział biorą tylko trzy naturalne elementy: woda, wiatr i ciepłe powietrze.

Ekologiczne certyfikaty

Bruk drewniany