Deski podłogowe jasne

Wykonane z wysokiej jakości drewna modrzewiowego jasne deski podłogowe świetnie prezentują się w domowych pomieszczeniach, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Ozdobione sękami i słojami odznaczają się naturalnym wyglądem, tworząc wrażenie intymności i przytulności wnętrza. Ich powierzchnię z reguły pokrywa się białym olejem lnianym. Dzięki temu podłoga staje się nieco bielsza, co sprawia, że doskonale komponuje się ona z nowoczesną aranżacją.

Jednak dobry wygląd to dopiero początek zalet. Parkiet z modrzewia wyróżnia się bowiem wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Regularnie czyszczone i poddawane odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym jasne deski podłogowe mafi mogą Ci z powodzeniem służyć przez wiele lat. Szczególnie polecane są do pokojów o niewielkim metrażu. Niektóre kawałki drewna modrzewiowego mają szerokość nawet do 30 cm. Dzięki temu ułożone na podłodze przyczyniają się do optycznego powiększenia pomieszczenia. Pod modrzewiowymi panelami można także zainstalować wydajne, nowoczesne ogrzewanie podłogowe.

Do wykonania warstwy wierzchniej i spodniej produktów używa się dokładnie tego samego materiału. Dzięki temu ryzyko powstawania niepożądanych w tego typu konstrukcjach fug zostało ograniczone do minimum.

Deska modrzew mafi olejowana białym olejem: wyjątkowa podłoga dla minimalistycznych wnętrz

Deski podłogowe jasne są bardzo łatwe w czyszczeniu

Posadzki domowe i biurowe z reguły pookrywane są specjalnym woskiem albo lakierem, zwiększającym trwałość podłogi i pozytywnie wpływającym na jej design. W przypadku dostępnych w naszej ofercie materiałów modrzewiowych zrezygnowaliśmy z tego zabiegu, poddając je wyłącznie olejowaniu. To sprawia, że jasne deski podłogowe mają otwarte pory, które znakomicie wchłaniają wilgoć z otoczenia, a następnie uwalniają ją, odpowiednio regulując poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Panele mafi w dłuższej perspektywie czasu mają zatem pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników.

Co bardzo ważne, podłogi zrobione z drewna modrzewiowego bardzo łatwo utrzymać w czystości. Można to zrobić bez konieczności stosowania specjalistycznych detergentów. Powstałe na powierzchni jasnych desek podłogowych plamy i zabrudzenia usuniesz z łatwością, stosując w tym celu zwykłą ciepłą wodę z mydłem. Regularnie myta w ten sposób posadzka z biegiem czasu staje się coraz bardziej odporna na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wszystko dzięki tłuszczom zawartym w użytym środku czyszczącym.

Szeroka deska podłogowa modrzew, szczotkowana, olej biały:

Który styl pasuje najlepiej do desek podłogowych z modrzewia?

Jasna deska podłogowa – model idealny do każdego wnętrza

Niegdyś panele modrzewiowe mafi były stosowane głównie we wnętrzach stylizowanych na przytulne wiejskie domy albo chaty góralskie. Obecnie coraz częściej podejmujemy się ich zakładania także w bardziej nowoczesnych obiektach. Jasna deska podłogowa świetnie prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych z prostotą i minimalizmem. Jej zastosowanie sprawia, że pokój z niewielką liczbą mebli i innych elementów wyposażenia nabiera znacznie bardziej przytulnego charakteru.

Dostępne w ofercie naszej firmy produkty marki mafi wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna. W ich procesie produkcyjnym zostały zachowane wszelkie normy dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda jasna deska podłogowa pokrywająca posadzkę w Twoim domu jest ekologiczna i do tego wyjątkowo wytrzymała.

Łatwe i proste: pielęgnacja podłogi mafi z modrzewia olejowanego na biało

Jasne deski podłogowe – wyjątkowe zestawienia aranżacyjne

Zastanawiasz się, jakie meble dobrać do podłogi z drewna modrzewiowego? Zwykle masz do wyboru dwie opcje – stoliki, krzesła i szafy utrzymane w takiej samej bądź podobnej tonacji kolorystycznej albo kontrastowe zestawienia aranżacyjne. Decydując się na to drugie rozwiązanie, możesz liczyć na to, że całe wyposażenie meblowe zostanie pięknie wyeksponowane na tle podłogi o zupełnie innym odcieniu. Jasny kolor deski podłogowej sprawia, że postawione na podłodze meble sprawiają wrażenie lżejszych, niż są w rzeczywistości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy przy wyborze odpowiednich paneli oraz usługi ich montażu. Gwarantujemy miłą i rzeczową obsługę oraz przystępne ceny. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Jest wiele miejsc w Poznaniu z podłogami drewnianymi. Ale jest tylko jedno w samym centrum Poznania. U nas na ulicy Wielkiej 18 w Poznaniu znajdziesz oryginalne podłogi drewniane, które są niepowtarzalne pod takimi względami jak: design czy unikalna konstrukcja. Produkty, które oferujemy dbają o Twoje zdrowie i są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jeżeli nie szukasz produktu masowego, a czegoś wyjątkowego, przyjdź do nas. Podłogę również dowieziemy i profesjonalnie zamontujemy! Ekskluzywna podłoga drewniana w Poznaniu? Tylko u nas!