Oryginalna podłoga drewniana mafi – żyj kreatywnie z kolekcją golden Coral Oak

Oryginalna podłoga salon

Treść artykułu Oryginalna podłoga drewniana mafi:

 

– Gold Coral Oak to artystyczny parkiet, który przyciąga wzrok

duża popularność naturalnych podłóg drewnianych ze złotymi akcentami

– prosta konserwacja i naprawa naturalnych podłóg mafi

Glamour i naturalność – świetne połączenie dzięki dębowym deskom Gold Coral

Oryginalna podłoga biznes

Oryginalna podłoga musi posiadać czynniki, które ją wyróżniają. W przypadku mafi Gold Coral są nimi naturalne pęknięcia drewna – poszerzone i wypełnione złotą szpachlą. Dodając do tego słoje dębu i jego niepowtarzalną barwę, otrzymujemy naprawde unikatowe deski. Taka podłoga to prawdziwe dzieło sztuki. Złote żyłki biegną wzdłuż desek, powiększając je optycznie i podkreślając ich wyjątkowość. Jeśli szukacie nuty ekstrawagancji, to ta oryginalna podłoga będzie idealna do takiego projektu. Hasło firmy mafi “Walk on art” czyli “spacer po dziele sztuki”, z Gold Coral nabiera nowego wymiaru.

 

Wspaniały design tych desek potrafi zachwycić każdego. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał, potrzeba jeszcze czegoś więcej. Tutaj pojawiają się naturalne oleje na bazie oleju lnianego. Pozwalają one w pełni wydobyć mocny charakter i naturalność tej oryginalnej podłogi. Oleje dostarczają każdemu włóknu drewna cennych tłuszczy, głęboko penetrując i pielęgnując tym samym deski. Oprócz aspektów wizualnych, warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden element. Takie oleje sprawiają, że drewno jest przyjemnie ciepłe w dotyku – czuć jego naturalne pochodzenie.

Oryginalna podłoga do każdego stylu: od retro po nowoczesny

Kolorowy salon mafi golden coral

Złoty kolor wspaniale komponuje się z naturalnymi tonami dębu. To po prostu ciekawy akcent, który nie zdominował całej powierzchni tej oryginalnej podłogi, a zamiast tego dodał jej charakteru. Wszystkie te wypełnione złotem pęknięcia tworzą harmonijny wzór. I właśnie to połączenie – harmonii wzoru, złota, koloru drewna, słojów – buduje niezwykłą atmosferę, czyli połączenie domowego ciepła z artyzmem.

Podłoga dębowa mafi Gold Coral potrafi dostosować się do różnych stylów umeblowania. Połączenie tego parkietu z kolorowymi meblami retro lub ekstrawaganckimi vintage, zamienia wnętrze w prawdziwe dzieło sztuki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dopasować tę oryginalną podłogę z elementami stylu klasycznego. Połączenie dębu z orzechem działa pozytywnie na samopoczucie. Nie zapominajmy, jak oryginalna jest powierzchnia tych desek. Złoty wzór, razem z tymi wszystkimi wspaniałymi detalami, stanowi świetną bazę dla kreatywnych i nowoczesnych projektów.

Czyszczona i pielęgnowana. Wystarczy zwykłe mycie

oryginalna podłoga detal

Czy tak oryginalna podłoga wymaga jakichś specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych? Nie, dbanie o dębową podłogę mafi Gold Coral jest proste i przyjemne! 

Cały proces zamyka się w… dwóch krokach. Wystarczy zmieszać mydło do drewna mafi z ciepłą wodą i następnie taką mieszanką po prostu umyć podłogę. Proste? Proste. A jakie korzystne! Mydło usuwa zabrudzenia z desek, a zawarte w nim wysokiej jakości tłuszcze, pielęgnują drewno, tym samym wzmacniając jego odporność na zabrudzenia i uszkodzenia. Z biegiem lat, przy regularnym myciu mydłem mafi, na powierzchni parkietu powstaje piękna, uszlachetniająca patyna, zapewniająca dodatkową ochronę. A co jeśli do zaplamienia dojdzie jeszcze przed utworzeniem się warstwy ochronnej? Nie musicie obawiać się pojedynczych plam i delikatnych uszkodzeń. Te usunąć można samodzielnie, stosując mydło do drewna mafi wraz z ciepłą wodą. Wystarczy rozprowadzenie substancji zgodnie z kierunkiem słojów. I to wszystko!

Kolory mafi

Sprawdź mafi Coral Vulcano