Przytulny dom w nowoczesnym stylu. Ponadczasowe deski mafi

Przytulny dom zdjęcie główne

Treść artykułu Przytulny dom w nowoczesnym stylu:

– podłoga z charakterem. Poznajcie mafi z kolekcji OAK Sand, szczotkowana, naturalnie olejowana

– podłoga pasująca do każdej koncepcji. Stwórz przytulny dom.

– łatwa pielęgnacja i czyszczenie

Ponadczasowa kolekcja mafi OAK Sand, brushed, naturally oiled

Przytulny dom i nowoczesny styl

Kolekcja OAK Sand jest wyjątkowa z wielu powodów. Jednym z nich jest bardzo żywy wygląd, który tworzą piękne słoje w połączeniu ze szpachlowanymi sękami. Aby nadać deskom więcej charakteru, sęki zostały ręcznie wypełnione szpachlą w kolorze piasku.

Piaskowy odcień wspaniale współgra z ciepłą barwą dębu i sprawia, że sęki wydają się nieco subtelniejsze. Powierzchnia desek wygląda dynamicznie, a same sęki nie są ukrywane – wręcz przeciwnie, zostają podkreślone, choć nie na tyle, aby zdominować wzór.

Całość została wykończona naturalnym olejem na bazie oleju lnianego, a to dodatkowo podkreśla ciepły kolor dębu. Jaki jest rezultat wszystkich tych zabiegów? Deski posiadają atrakcyjny, miodowy odcień, który emanuje aurą przytulnego domu.

Kolekcję mafi OAK Sand brushed, naturally oiled opisują trzy słowa: ponadczasowość, trwałość, atrakcyjność.

Pasuje do każdej koncepcji. Stwórz swój przytulny dom

mafi OAK Sand

Tak charakterystyczna powierzchnia dodaje każdemu pomieszczeniu przytulności, która sprawia, że spędzając w nim czas, czujemy się po prostu komfortowo. Niesamowite jest też to, jak te deski łączą się z pozostałymi elementami pomieszczenia. Są niepowtarzalne i pasują do niemal każdej koncepcji wykończenia domu. Dzieje się tak za sprawą połączenia: typowego dla dębu usłojenia z subtelnymi, delikatnie wypełnionymi szpachlą sękami.

Warto mocniej podkreślić tę uniwersalność podłogi mafi z kolekcji OAK Sand brushed, naturally oiled. Nie należy obawiać się, że deski te mogłyby wejść w konflikt z daną koncepcją projektu. Podłoga świetnie sprawdzi się na przykład w połączeniu z nowoczesnym wnętrzem wypełnionym szkłem i prostymi, białymi meblami. Takie zestawienie nieco ociepli chłodny charakter nowoczesnego stylu i stworzy przytulny dom. Tak samo stanie się ze stylem retro. Deski wkomponują się w projekt i będą stanowić świetną podstawę dla kolorowych i odważnych mebli (również dla dziewiętnastowiecznych antyków).

Pielęgnacja dębowych podłóg jest łatwa i przyjemna

Nowoczesny styl kuchnia

Kolejnym atutem podłogi mafi OAK Sand jest jej codzienne użytkowanie. Dbanie o deski mafi jest niezwykle proste. Aby powierzchnia drewna była czysta i zachowana w dobrej kondycji, wystarczy myć ją przy użyciu mydła mafi. Dzięki temu, oprócz wyczyszczenia z zabrudzeń, zwiększa się także odporność desek na plamy.

Mydło mafi zawiera w sobie tłuszcz, który po zastosowaniu pozostawia na powierzchni podłogi warstwę ochronną. Co warte zaznaczenia, tłuszcz ten zapobiega wnikaniu brudu w pory drewna, a dzięki takiemu zabiegowi pielęgnacyjnemu udaje się też zachować zdrowotne właściwości desek. Ciekawym jest też fakt, że taka pielęgnacja, jeśli wykonuje się ją regularnie, z biegiem lat sprawi, że powierzchnia podłogi będzie jeszcze trwalsza i odporniejsza. Oznacza to, że drewniane deski mafi to inwestycja na długie lata.

Realizacje mafi

Parkiet z drewna jesionowego